Tarih Alanı
Künye

Nihat Avcı temayül sonrası görüşlerini anlattı

Nihat Avcı temayül sonrası görüşlerini anlattı
Eklenme Tarihi : 29/Mart/2011, 12:33
AK Parti Van milletvekili aday adayı olan Nihat AVCI, yapılan temayül yoklamasına farklı bir bakış açısıyla değerlendirdi...
Temayül yoklaması sonrası Ak Parti'de bütün hesaplar yeniden yapılır oldu. Yoklamada istediği sonucu alamayanların morali bozuk. Umduğundan fazlasını alanlar mutlu. "Bu yoklama sıralamaya yüzde 10 etki eder ya da hiç etmez" diyenler rahat.

AK Parti Van milletvekili aday adayı olan Nihat AVCI, yapılan temayül yoklamasına farklı bir bakış açısıyla değerlendirdi... Temayül yoklaması sonrası Ak Parti’de bütün hesaplar yeniden yapılır oldu. Yoklamada istediği sonucu alamayanların morali bozuk. Umduğundan fazlasını alanlar mutlu. "Bu yoklama sıralamaya yüzde 10 etki eder ya da hiç etmez" diyenler rahat.

AK Parti Van milletvekili aday adayı olan Nihat AVCI'ya temayül sonrası görüş ve düşüncelerini anlattı. Temayül yoklaması sonuçlarında Aldığımız oylar bizi eskisinden daha güçlü kıldı. Daha çok çalışma gayreti içerisine itti" dedi. Mensubu olmakla her zaman onur ve gurur duyduğum Adalet ve Kalkınma Partisi’nin şimdi de Van Milletvekili aday adayı olarak hizmete talip olduk. Şartlar ne olursa olsun, her zaman bu idealler uğrunda mücadelemizi sürdüreceğiz. Bu partinin en alt kademesinden tutunu da en üst kadrosuna kadar herkes en iyi şekilde bir hizmet vermektedir. Bu konuda hiçbir zaman tereddüdümüz olmadı. Van için, ülke için hizmet üretme gayesiyle hangi konumda olursak olalım, en iyi görevi yapmakla mükellefiz. Geçen hafta içinde Van’da Ak Parti Van milletvekili aday adaylarının temayül yoklaması gerçekleştirildi. Biz bu temayülde şahsıma gösterilen ilgi, verilen değer, kullanılan destek oyları beni ziyadesiyle sevindirmiştir. Yıllardır ailesi siyasetin içinde olan biri olarak, bugün geldiğimiz noktayı çok makul ve güven verici olarak görmekteyiz. Temayül yoklamasında bize gösterilen teveccühlere layık olmaya çalışacağım. Bu konuda bize destek sunan herkese teşekkür etmeyi bir borç biliyorum. Bu bir hizmet yarışıdır, yarışı kazanan da var, kazanmayan da. Biz ilkelerimiz doğrultusunda halkımızla birlikte doğruları her zaman savunmaya devam edeceğiz. Çünkü hepimiz aynı trendeyiz, vagonlar farklı olsa da bizim güzergâhımız varmak istediğimiz nokta ve gaye aynıdır. Bu yarışta bize verilecek olan bir milletvekili adaylığı ile halkımı her zaman her yerde layıkıyla temsil etmeye söz vermiş biri olarak sizlerin gören gözü, işiten kulağı olacağım. Sesi duyulmayan, bir kenarda unutulan, yanına varılmayan, hal hatırı sorulmayanların sesi olmak için biz bu yola çıktık. İnsanı temel alan hak ve özgürlükler için mücadele etmenin, sağlık, eğitim ve sosyal alanlarda eksik gördüğümüz konuların bir an önce çözüme kavuşmasına yönelik yapacağımız çalışmalarla hem ilimizin hem de ülkemizin müreffeh bir seviyeye gelmesine katkıda bulunacağız. İlimizde hizmet yarışının kardeşçe, barış ve güven içinde sürmesini görmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bunun böyle sürmesi ve halkın huzurunun bozulmaması için herkesin azami gayret göstermesi elzemdir.

Yapılan temayül sonucu bizlere destek sunan herkese bir kez daha kalbi teşekkürlerimi sunarak, halkımız için yeni Ak Günlerin gelmesi temennisiyle selam ve muhabbetlerimi sunarım.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • Delicious
  • FriendFeed
  • StubmleUpon
  • Digg
  • Netvibes
POLİTİKA-SİYASET
Yukarı Geri Van Haber 65| Van Haberleri|Van Haber|

Van gumus dunyasi

YTY BETON

Gündem

Tümü

Türkmenoğlu


HAVA DURUMU

En Çok Okunanlar

Bugün .Bu Hafta .Bu Ay
  • Bugün vanhaber65.com