Tarih Alanı
Künye

Saadet Partisi Van adaylarını tanıttı

Saadet Partisi Van adaylarını tanıttı
Eklenme Tarihi : 12/Mart/2019, 16:14
Saadet Partisi Van teşkilatı Van Büyükşehir Belediyesi ve 13 ilçe belediye başkan adayını kamuoyuna tanıttı.Van'da yapılan aday tanıtım toplantısı İstiklal Marşı ve sinevizyon gösterisinin ardından adaylar tek tek sahneye davet edilerek tanıtıldı.


Aday tanıtım toplantısına Konya milletvekili Abdulkadir Karaduman da katıldı. Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman, “Hiçbir yalana, iftiraya, karalamaya asla ama asla boyun eğmeyeceğiz. Bizi çekmek istedikleri bu bataklığın içerisine asla düşmeyeceğiz” dedi.


 

“17 yıldır hiçbir seçimde ülke meselelerini konuşamadık”Toplantıda konuşan Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman “Yine bir seçim zamanındayız. 31 Mart’ta sandıklara gideceğiz ve Van’ımızı kim yönetecek diye bir tercihte bulunacağız. Seçimlerin Van’ımıza ülkemize insanımıza ve insanlığa hayırlara vesile olmasını, huzur barış ve adalet getirmesini cenabı haktan niyaz ediyoruz. Bir seçim sürecinin içerisindeyiz ve biz Türkiye Cumhurbaşkanını seçmeyeceğiz. Bu ülkede bir hükümet seçimine gitmiyoruz. Sadece İpekyolu’ndan, Gevaş’ına, Van’ımızın büyükşehir ile beraber, Van’ı kimlerin yöneteceğine hep birlikte karar vereceğiz. 17 yıldır biz aslında makbul bir değerlendirme ile makul bir tercihle 1 yıldır doğru bir seçim süreci atlatamadık. 17 yıldır biz hiçbir seçimde ülke meselelerini konuşamadık. Şimdi mahalli idare seçimlerine giriyoruz. İl, ilçe ya da beldelerin kimler tarafından yönetilmesi gerektiği ile ilgili bir kanaatte bulunmamız gerekiyor ama bu seçimde bir ülkenin geleceğine dair oluşturulan suni gündemlere göre bir seçim yapacağımız algısı üzerinden bir kampanya yürütülüyor” diye konuştu.


Aday tanıtım toplantısına Konya milletvekili Abdulkadir Karaduman da katıldı. Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman, “Hiçbir yalana, iftiraya, karalamaya asla ama asla boyun eğmeyeceğiz. Bizi çekmek istedikleri bu bataklığın içerisine asla düşmeyeceğiz” dedi.


 
“17 yıldır hiçbir seçimde ülke meselelerini konuşamadık”Toplantıda konuşan Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman “Yine bir seçim zamanındayız. 31 Mart’ta sandıklara gideceğiz ve Van’ımızı kim yönetecek diye bir tercihte bulunacağız. Seçimlerin Van’ımıza ülkemize insanımıza ve insanlığa hayırlara vesile olmasını, huzur barış ve adalet getirmesini cenabı haktan niyaz ediyoruz. Bir seçim sürecinin içerisindeyiz ve biz Türkiye Cumhurbaşkanını seçmeyeceğiz. Bu ülkede bir hükümet seçimine gitmiyoruz. Sadece İpekyolu’ndan, Gevaş’ına, Van’ımızın büyükşehir ile beraber, Van’ı kimlerin yöneteceğine hep birlikte karar vereceğiz. 17 yıldır biz aslında makbul bir değerlendirme ile makul bir tercihle 1 yıldır doğru bir seçim süreci atlatamadık. 17 yıldır biz hiçbir seçimde ülke meselelerini konuşamadık. Şimdi mahalli idare seçimlerine giriyoruz. İl, ilçe ya da beldelerin kimler tarafından yönetilmesi gerektiği ile ilgili bir kanaatte bulunmamız gerekiyor ama bu seçimde bir ülkenin geleceğine dair oluşturulan suni gündemlere göre bir seçim yapacağımız algısı üzerinden bir kampanya yürütülüyor” diye konuştu.“Bizi çekmek istedikleri bataklığa düşmeyeceğiz”
Yalanların, iftiraların, karalamaların haddi hesabı olmadığını söyleyen Karaduman, “Biz bu işleri yaparken Saadet Partisi olarak hangi seçime girersek girelim, bu seçimde de olmak üzere bizim inancımız asla ama asla yalan söylememize müsaade etmez. Dolayısıyla biz bu hayatın sonunda kendisine hesap vereceğimiz bir Allah’ a inanıyoruz. Dolayısıyla bu dünyada Allah’ı unutarak yapacağımız her çalışmanın bizi zehir edeceğini biliyoruz. Hiçbir yalana hiçbir iftiraya hiçbir karalamaya asla ama asla boyun eğmeyeceğiz. Bizi çekmek istedikleri bu bataklığın içerisine de asla düşmeyeceğiz ve biz diyoruz ki Adalet ve Kalkınma Partilisi, Cumhuriyet Halk Partilisi, Halkların Demokratik Partilisi ve diğer partililer kime oy verirse versin 82 milyon vatandaşımız bizim başımızın tacı ve gözümüzün nurudur” ifadelerini kullandı.“Saadet kazanırsa, herkes kazanacak”


Ülke insanlarının birbirine düşman edildiği bir dönemde, iki kutuplu bir siyasetin var olduğunu söyleyen Saadet Partisi Van İl Başkanı Özay İlhan, “Türkiye’nin 1389 seçim bölgesinde Saadet Partisi tüm dayatmaları, tüm kutuplaştırmaları durdurmak için, 81 milyonu bir bütün olarak görüp hizmet etmek için yola çıkmıştır. Tüm Türkiye’de belediye başkan adaylarıyla hiçbir siyasi parti ile ittifak yapmaksızın seçime girmektedir. Bugün Türkiye’de devletin bütün imkânlarını elinde bulunduran adeta ülkenin tamamı kendi malıymış gibi hareket eden siyasal iktidar tek başına ülkenin tamamında seçime girememenin azabını yaşamaktadır. Bu nedenle Saadet Partisinin seçime tüm Türkiye’de tek parti olarak girmesinden rahatsızlık duymakta ve her türlü kara propagandayı yürütmektedir. Oysaki Saadet Partisi kazanırsa kendi iktidarları, kendilerine oy verenlerde mutlu olacaktır. Çünkü bu ülkenin kurtuluşunun bu milletin huzur ve refahının teminatı Sadet Partisidir” dedi.


“Milletimiz çaresiz değil”

Seçimle ilgili propagandaların çoğaldığını anımsatan İlhan, “Milletimiz çaresiz değildir. Türkiye’nin birçok yerinde algı operasyonlarıyla adeta, ya bize oy vereceksiniz ya diğer tarafa mantığıyla insanlara dayatılmaktadır. Hiçbir kimse memnun olmadığı adrese oy vermek zorunda değildir. İlimizde de ya bizdensin ya hainsin mantığıyla son derece kötü, çirkin bir şekilde hareket edilmekte veya bana oy vereceksin ya diğer tarafa diye insanlara dayatılmaktadır. Bilsinler ki a partisine oy verenler a partisi kazandığında da sevinmeyeceklerdir. Bilsinler ki b partisine oy verenler b partisi kazandığında da sevinmeyeceklerdir. Ama şunu unutmayın Saadet Partisi kazanırsa bütün Van halkı kazanacaktır ve bütün Van halkı sevinecektir. O nedenle memnun olmadığınız adreslere oy vermek zorunda değilsiniz. Memnun değiliz mecbur değiliz çaresiz değiliz çare vardır, çare Saadet Partisidir” şeklinde konuştu.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • Delicious
  • FriendFeed
  • StubmleUpon
  • Digg
  • Netvibes
POLİTİKA-SİYASET
Yukarı Geri Van Haber 65| Van Haberleri|Van Haber|

Van gumus dunyasi


Turkmenoglu


YTY BETON

Gündem

Tümü

En Çok Okunanlar

Bugün .Bu Hafta .Bu Ay
  • Bugün vanhaber65.com

HAVA DURUMU