Tarih Alanı
Künye

Türkmenoğlu: Artık mazeret değil, icraat zamanı!

Türkmenoğlu: Artık mazeret değil, icraat zamanı!
Eklenme Tarihi : 10/Mayıs/2019, 14:07
AK Parti İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, başta büyükşehir olmak üzere tüm belediyelerin takipçisi olacaklarını söyleyerek, seçimlerin geride kaldığını ve artık mazeret değil icraat zamanı olduğunu söyledi.

 
Ak Parti Belediyeleri ile Büyükşehir Belediyesi arasında hiçbir sorun olmasını istemediklerini söyleyen Ak Parti İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, "Büyükşehir Belediye Başkanı, yapılacak hizmetlerin önünü açmak için vardır, önünü kapatmak için değil" diye konuştu.

 
YAPILACAKLARIN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ'Meclis üyelerinin bundan sonra yapılanların sıkı bir takipçisi olacağını ifade eden Türkmenoğlu, "Büyükşehir'deki 27 Belediye Meclis Üyemiz ile bundan sonra yapılanları sıkı bir şekilde takip edeceğiz. Şehrimize gelen kaynağın ve yapılan yatırımların takipçisi olacağız. Yapılan yararlı yatırımların yanında, zararlı yatırımların da karşısında olacağız" şeklinde konuştu.

 
Van genelinde 7 tane belediyede AK Partili başkanlarının görev yaptığını söyleyen Türkmenoğlu, "Bu 7 belediyemiz, inşallah sahada vermiş oldukları taahhütleri gerçekleştirecekler.  İlçelerimizde inşallah 'Millet Bahçelerini yapacaklar, sanat ve kültür faaliyetlerine yoğunlaşacaklar. Sosyal durumu iyi olmayan fakir fukara için marketler açacağız. Çocuklarımız için özel sokaklar yapacağız. Bunlar bizim 'Gönül Belediyeciliği' adına yapacağımız projelerdir" diye ifade etti.

 

TASARRUF VE ŞEFFAFLIK…


Belediye olarak bundan sonra tasarruf ve şeffaflığa önem vereceklerini söyleyen Türkmenoğlu, "Genel Başkanımızın 11 maddelik bir manifestosu vardı.  Buraları halkla beraber yöneteceğiz. Mahalle meclislerini oluşturacağız.  Tasarrufa ve şeffaflığa önem vereceğiz. Değer üreten kentler oluşturacağız.  Yatay mimariyi esas alan projeler ve sosyal belediyeciliğe önem vereceğiz. Kırsal kesimlerdeki kentsel dönüşümlere biz varız. Bununla ilgili arkadaşlarımız alt yapı çalışmalarını bugünden itibaren hazırlayacaklar" sözlerini sarf etti.

 
GELECEĞE YÖNELİK ÇALIŞMALAR


AK Parti olarak yapılacak çalışmaların geleceğe yönelik olacağını belirten Türkmenoğlu, "Amacımız hizmeti halkımızın ayağına götürmektir. Devlet adamlılığının görevi gelecek nesillere hizmet etmek, onları düşünmektir. Belediye başkanlarımız gelecek nesilleri düşünecek projeleri üretecekler. Ak Parti siyasetçisi de gelecek seçimleri düşünecek. Meclis üyelerimiz gerekli olan çalışmaları yapacak, karar organlarında güzel hizmetlere vesile olacağız. Teşkilatımız ise 2023 hedefine yönelik çalışacak. Cumhuriyetimizin 100. Yılına yönelik teşkilatımız çalışmalarını hızlandıracak" diye konuştu.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • Delicious
  • FriendFeed
  • StubmleUpon
  • Digg
  • Netvibes
VAN HABER
Yukarı Geri Van Haber 65| Van Haberleri|Van Haber|

Van gumus dunyasi


Turkmenoglu


YTY BETON

Gündem

Tümü

En Çok Okunanlar

Bugün .Bu Hafta .Bu Ay
  • Bugün vanhaber65.com
Van'da bir mahalle daha karantinaya alındı07/Nisan/2020