Tarih Alanı
Künye

VATSO'dan Bölge Hastanesine ziyaret

VATSO'dan Bölge Hastanesine ziyaret
Eklenme Tarihi : 23/Haziran/2011, 20:35
Van Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mirza Nadiroğlu, beraberindeki heyetle birlikte Van Bölge Hastanesi Başhekimi Prof.Dr. Mustafa Berktaş'ı ziyaret etti.

Van Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mirza Nadiroğlu, beraberindeki heyetle birlikte Van Bölge Hastanesi Başhekimi Prof.Dr. Mustafa Berktaş’ı ziyaret etti.

Van Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mirza Nadiroğlu, Prof.Dr. Berktaş’ı ziyaretinde Van’ın sağlık yatırımları açısından çok önemli bir merkez olduğunu belirterek “Özellikle yeni hizmete açılan Bölge hastanesi ile Van çok önemli bir sağlık merkezi olmuştur. Son yıllarda ilimizde yapılan sağlık yatırımlarını önemle izliyoruz. Yeni bölge hastanesinde hastalara sunulan hizmetleri de çok önemsiyoruz. Cumhuriyet tarihinde devletin ilimize yapmış olduğu en büyük yatırım olarak değerlendiriyoruz Ayrıca hastanemizin Kurucu Başhekimi olan Hocamızın vizyon sahibi olması, yenilikleri ve hizmet alımlarındaki doğru yaklaşımı yapılan çalışmaları daha önemli hale getirmektedir”

Bölgesinde önemli bir cazibe merkezi olan Van’ın  birçok alanda merkez olduğunu belirten Van Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mirza Nadiroğlu, sahip olduğumuz potansiyellerin bilincinde olmalıyız. Sağlık alanında yaşanan bu başarılı yatırım süreci, diğer alanlarda da ön plana çıkmalı. Bunun için kent dinamikleri olarak el ele vermeliyiz dedi.

Van Bölge Hastanesi Başhekimi Prof.Dr. Mustafa Berktaş ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Yeni kurulan hastanemiz son sistem teknolojilerle donatılmış, vatandaşımızın hizmetine sunulmuştur. Temmuz ayından itibaren tüm birimlerimizle hizmet vermeye başlayacağız. Bizde hastanemizin bölge için, Van için çok önemli olduğunu biliyoruz ve bu  düşüncelerle hareket ediyoruz. Ayrıca yaptığımız çalışmalarımızla satın almalarda çok büyük tasarruflar sağlamaktayız. Hastalarımıza beş yıldız hizmet vermek için yola çıktık” dedi.

Hastalarının yüzde 80’inin yeşil kartlı olduğunu belirten Bölge Hastanesi Başhekimi Prof.Dr. Mustafa Berktaş, önceliklerimiz sağlık hizmetlerine erişmekte zorlanan insanlar olduğunu ifade ederek “Bundan böyle de yeşil kartlı hastalara öncelik vereceğiz. İnşallah Teknolojik yeniliklerle birlikte en kaliteli sağlık hizmetini vatandaşlarımıza sunacağız. Bugün bizleri ziyaret eden VATSO Yönetimine desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.  Sivil Toplum Örgütleri ve diğer kurumların desteği, hizmetlerimizin yapılmasında da etkili olacaktır” şeklinde konuştu.

VATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mirza Nadiroğlu’nun hastane ziyaretinde Meclis Başkanı Ata Altay, Yönetim Kurulu Üyeleri Ayhan Fidan, Meclis Üyeleri Yavuz Karaman, Lütfi Kıran ve Diyadin Altınal da hazır bulundu.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • Delicious
  • FriendFeed
  • StubmleUpon
  • Digg
  • Netvibes
SAĞLIK
Yukarı Geri Van Haber 65| Van Haberleri|Van Haber|

Van gumus dunyasi


Turkmenoglu


YTY BETON

Gündem

Tümü

En Çok Okunanlar

Bugün .Bu Hafta .Bu Ay
  • Bugün vanhaber65.com
Van'da bir mahalle daha karantinaya alındı07/Nisan/2020