Tarih Alanı
Künye

TÜMSİAD Genel Başkanı Van'da

TÜMSİAD Genel Başkanı Van'da
Eklenme Tarihi : 03/Mart/2014, 17:35
Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Genel Başkanı Dr. Hasan SERT ve beraberindekiler Van Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu’nu ziyaret etti.


Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Genel Başkanı Dr. Hasan SERT ve beraberindekiler Van Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu’nu ziyaret etti.


Heyet Van TSO Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Takva, Başkan Yardımcısı Yavuz KARAMAN, Başkanlık Danışmanı Yasin ERTÜRK, Yönetim Kurulu Üyesi Murat BEYAZ tarafından karşılandı.


Ziyarette konuşan Başkan Hasan SERT Van TSO’nun bölgeye önemli katkılar sunacağına inandığını dile getirerek “Van, doğası, tarihi, coğrafyası ile Türkiye de sayılı güzellikleri içinde barındıran bir şehir. Bize düşen bu güzellikleri in iyi şekilde kullanmak ve faydalanmaktır. Bu memleket ayrımcılıktan çok çekti. Van artık ayrımcılık yapılan bir il değil ayrıcalıklı bir il oldu. İnsanlara huzurlu mutlu güvenli ortamlar sağlamak bizim en büyük önceliğimiz olmalıdır. Huzurun mutluluğun olduğu yerler de ekonominin gelişmemesi için hiçbir sebep yoktur. Bunun için güçlü bir beraberlik göstererek ekonomiyi geliştirmeliyiz. İnsanların haklarını korumak için çok çalışıp emek harcamalıyız. El birliği ile sorunlarımızı daha kısa sürede çözeceğimize inanıyorum” dedi.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Necdet TAKVA Van’da bir TÜMSİAD şubesinin açılmasının çok önemli olduğuna değinerek “Van her geçen gün büyüyen, gelişen bir şehir. Van tüm ulusal ve uluslar arası camiaya önemli fırsatlar sunan bir şehir haline geldi. Geçmişin büyük medeniyetlerine başkentlik yapan bu şehrin özelliğine ve niteliğine herkes sahip çıkmalıdır. Bir başkent her zaman başkenttir. Bu çerçevede Van’ın en iyi şekilde gelişmesi için hepimizin taşın altına elini koyması gerekiyor. Van’a çok büyük önem katan, iş dünyasında yeni bir örgütlenme sağlayan TÜMSİAD’a büyük görevler düşüyor. Sanayicilerimiz, iş adamlarımız Van’ı keşfederek yatırım yapmalıdır. Herkes üstüne düşen görevi yaparsa sorunlarımız kısa sürede çözülür” dedi.  

  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • Delicious
  • FriendFeed
  • StubmleUpon
  • Digg
  • Netvibes
KÜLTÜR HABER
Yukarı Geri Van haber, Van haberleri, VAN HABER 65

En Çok Okunanlar

Bugün .Bu Hafta .Bu Ay
  • Bugün vanhaber65.com

Van Hürriyet KolejiGündem

Tümü